Karrier

Karrier

Legyen Ön is a Springday Medical csapat tagja!

Ha Ön is szeretne a Springday Medical csapatához tartozni akár szakorvos akár asszisztens pozícióba, kérem, küldje az önéletrajzát a hr@springdaymedical.hu email címre vagy küldje be az alábbi űrlapot. A beküldés előtt kérjük olvassa el Adatkezelési Tájékoztatónkat, különösen annak jelen adatkezelésre vonatkozó II. fejezet 4. pontját.

Köszönettel: Springday Medical csapata

ÜGYFÉLKAPCSOLATI KOORDINÁTOR

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Foglalkozás-egészségügyi szakterületen belüli adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a céges partnereinkkel, szakorvosainkkal
  • Időpontegyeztetés pácienseinkkel, telefonon, e-mailben
  • Időpontok regisztrálása a páciensnyilvántartó rendszerbe
  • Számlázási dokumentumok elkészítése
  • Szerződések koordinálása
  • Excel táblázatok kezelése

ELVÁRÁSAINK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd
  • Önállóság és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Magán egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, vonzó munkahelyi környezet
  • 8 órás munkaviszony, irodai környezet

MUNKA KEZDETE:

Azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1042 Budapest, Árpád út 47.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, küldje a hr@springdaymedical.hu e-mail címre.